Szanowni Państwo,

pragniemy zapewnić państwa o gwarantowanej jakości wykonywanych przez nas usług pralniczych. Z dniem wejścia Polski do Unii Europejskiej zakłady przemysłowe w celu adaptacji do standardów unijnych zostały zobowiązane do korzystania z zewnętrznych usług pralniczych. Nasza firma wychodząc naprzeciw dostosowuje recepturę dla każdej branży indywidualnie, współpracując z renomowanym laboratorium, bazujemy na środkach bezpiecznych, bez chlorowych zapewniając tym samym gwarancję bakteriologiczną i ochronę tkanin.

   Nasza pralnia jest pod stałą kontrolną Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej, dzięki czemu mają Państwo gwarancję bezpiecznej, a także wysokiej jakości obsługi oraz pewność o odpowiednio przystosowanym, czystym i wentylowanym pomieszczeniu spełniającym wszystkie wymogi Sanepidu. Zlecając usługę prania w naszej pralni zapewniamy jakość mikrobiologiczną polegającą na usuwaniu bakterii roztoczy i mikroorganizmów znajdujących się w kocach, narzutach i pościelach. Dodatkowo oferujemy foliowanie estetyczne.

Proponujemy system wynajmu i serwis odzieży roboczej oraz konfekcji hotelowej i gastronomicznej. Grupy produktowe: odzież medyczna, odzież robocza, odzież ochronna, konfekcja hotelowa oraz gastronomiczna.

Pranie odzieży ochronnej

Pranie asortymentu hotelowego i punktów gastronomicznych

Cennik odzieży ochronnej

Sprawdź rozmiar

   
© ALLROUNDER